Набір до 1 класу

Порядок реєстрації дітей до 1-х класів

1 березня 2024 року 0 8 год. на сайті https://school.bloqly.com розпочинається електронна реєстрація для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади. (Зверніть увагу на графу пільги)

Після успішної реєстрації батьки повинні особисто надати всі паперові варіанти документів впродовж 10-ти робочих днів, у зв’язку з їхньою відсутністю адміністратор закладу має право відхилити заявку

Право на позачергове зарахування мають (пільги):

• діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування;
  • діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;
  • діти працівників цього закладу освіти;

Перелік документів необхідний для зарахування дитини до першого класу:

• Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від одного з батьків дитини чи законного представника, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти;
  • Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • Копія та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

У випадку подання документів на вільні місця, до необхідних документів додається також довідка від закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування із цього закладу чи незарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.

Якщо йдеться про зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Як зареєструвати дитину до першого класу на school.blogly . Покрокова інструкція

Рішення Івано-Франківської міської ради від 28.01.2021 р. №9-4