Сторінка психологічної служби

Кривцун Галина Володимирівна – практичний психолог, спеціаліст вищої категорії. Напрямки роботи: позитивна психотерапія, арт-терапія.

Контакти для зв язку: +380 (50) 721 08 27, пн.-пт. з 9.00 по 17.00.

Зміст діяльності психологічної служби школи

Психологічна служба є частиною системи освіти, тому її основні завдання і функції виходять з місії системи освіти, задекларованих у статті 6 Закону України «Про освіту», принципів гуманістичного характеру освіти, пріоритету загальнолюдських духовних цінностей, життя та здоров’я людини, свободи розвитку особистості та адаптивності системи освіти до рівня і особливостей розвитку особистості. Відповідно, місія психологічної служби полягає у забезпеченні розвиваючого характеру освіти, тобто психолого-педагогічних умов для успішного вирішення завдань навчання та розвитку.

Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я дітей.

Основні напрямки діяльності психологічної служби школи:

·         психодіагностична робота;

·         консультаційна робота;

·         корекційно-розвиткова робота;

·         психологічна просвіта;

·         організаційно-методична робота;

·         психологічний супровід інклюзивної освіти.