Англомовний табір “Гаудеамус”

Щороку учні СШ№1 мають можливість покращувати свої знання в англомовному таборі, який уже став хорошою традицією школи, оскільки діє впродовж 15 років. Останні 5 років до наших педагогів долучилися 14 волонтерів “Української місії”, які приїхали з різних штатів Америки. Зазвичай у таборі учні 10 класів, але активність і бажання дітей вчитися, посприяло тому, що долучилися також учні 8 класів.
Під час роботи з американцями наші учні вдосконалювали комунікаційні навички, співали, жартували і навіть обідали “англійською мовою”.Американці, у свою чергу, підтримували і українські традиції, одягаючи на заняття вишиванки. Загалом, учні та викладачі дуже добре потоваришували і на завершення табору влаштували пікнік та святкове дійство у “Просвіті”. Як зазначають самі учні:” Час у англомовному таборі промайнув, як один день, і ми з нетерпінням чекаємо “Гаудеамусу-2020″, адже-це круто”. На завершення , хочеться подякувати усім, хто долучився до роботи в таборі та побажати чудового літнього відпочинку!