Фестиваль “Щасливий бути вчителем”

“Щасливий вчитель – щасливі учні”, саме цим гаслом мотивувалася директор СШ№1 Мурга Л.І., прийнявши пропозицію про проведення IV Всеукраїнського фестивалю “Щасливий Бути Вчителем” на базі школи. Тому 17-18.08.2019 СШ№1 радо відчинила двері та гостинно прийняла понад 120 педагогічних працівників з різних куточків України. Два дні навчання виявились продуктивними, насиченими та водночас цікавими. Адже вчителі мали змогу прослухати тренінги на різні теми. Зокрема, “Лідерство в освіті по-жіночому”, “Духовні якості вчителя”, “Стоп-стрес!”, “Артсоматика”, “Мистецтво медитації”, “Зміни в житті без зради в собі” тощо. Учасники і організатори фесту висловили щиру подяку адміністрації та колективу навчального закладу за чітку організацію, теплий прийом, комфортні умови. Адже фестиваль завершився, а приємні спогади залишаться надовго.