«Краплинки сонця»

27 травня розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Краплинки сонця». Відкриття табору розпачолося веселим концертом, де свої таланти показали учні початкової школи. Всі заходи першого тижня табору були приурочені до дня захисту дітей. Діти відвідали кінотеатр «Люм’єр», а також кожен мав змогу відвідати планетарій. Завдяки міському Департаменту освіти та науки спільно з службою у справах дітей відбулося свято «Гармонія в краплинках сонця», проведено тренінгове заняття «Мої права та обов’язки», конкурс малюнків «Місто, в якому мені комфортно жити». Під час свята в дитячому містечку найбільше враження на дітей справила «Лікарня для ведмежат», оскільки кожна дитина змогла відчути себе в ролі лікаря. В містечку діти ознайомилися із роботою поліцейських та змогли взяти участь в багатьох майстер-класах, таких як: малюнок на склі, виготовлення прикрас, аплікацій, аквагрим. Незважаючи на дощову погоду, перший тиждень табору видався насиченим на події, цікавими та пізнавальними для всіх діток.