Тиждень групи продовженого дня

У СШ№1 з 19.03. до 23.03. приходив Тиждень групи продовженого дня. Заняття в другу половину дня дають можливість учням закріпити знання отримані на уроці, розвивати свої творчі здібності, поспілкуватись та відпочити. Методичний тиждень у школі – свято, яке триває продовж кількох днів. Воно являє собою комплекс заходів, що проводяться з метою підвищення цікавості учнів до навчання. Виховні заходи в рамках тижня сприяють згуртованості класу, зміцненню дружніх стосунків між учнями навчають дітей застосовувати знання і досвід в різних ситуаціях, а також взаємовиручку. Такі заходи, як відкриття Тижня ГПД, кінолекторій «Моє місто», конкурс малюнків «Моє місто Франкове», вікторина «Я у світі не один, що я знаю про тварин», виховна година «Відомі споруди Івано-Франківська», створення лепбука «Від минулого до сучасності», вікторина Країна «Кросфордія», форум – театр «Одна брехня може змінити все», виготовлення тваринок технікою оригамі, круглий стіл «Підведення підсумків Тижня ГПД», виставка робіт, вікторина «Що? Де? Коли?» дозволяє дітям розкрити власний творчий потенціал.