Інноваційні технології на уроках географії

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради 24 листопада 2017 р. на базі СШ №1 в рамках педагогічної майстерні відбулося засідання вчителів географії  за темою «Використання інноваційних технологій на уроках географії та екології».

Серію виступів присвячено методикам з розвивання вмінь і знань вчителів щодо формування екологічної свідомості учнів на уроках географії,природознавства,біології; вдосконалення професійної компетентності педагогів шляхом поєднання традиційних та не традиційних форм і методів роботи; залучення учнів та вчителів до дослідницької та експериментальної роботи тощо.

Заступник директора з нвр Врюкало Л.М. познайомила з школою та її здобутками. Вчитель географії Мізерак Н.І.провела майстер-клас “Екологічне навчання і виховання учнів на уроках географії з використанням інтерактивних технологій”, ознайомила з проектом “Я-дослідник” в рамках концепції Нової української школи. Учениця 5Г класу Дзуль Анна презентувала учнівський проект “Людина і Світ”. Підсумки майстер- класу підвела методист ІМЦ Яремак Н.В.

“Учнів слід націлювати на те, що знання необхідно отримувати не лише з книг, а й методами дослідницького характеру, які потрібно вчителю застосовувати на уроках ” – зазначила  Н.І.Мізерак вчитель географії СШ №1.

Ця  зустріч однозначно підвищила рівень фахової майстерності педагогів та не залишила байдужими серця вчителів, надала стимулу до реалізації нової школи в м. Івано-Франківську.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь