Вітаємо переможців міського етапу конкурсу «Юний дослідник»!

12 грудня 2017 року відбувся ІІ-й (міський) етап Всеукраїнського конкурсу захисту дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

В урочистій атмосфері з вітальним словом до діток звернулась методист ІМЦ Руда Леся Степанівна, яка побажала їм перемоги і зазначила, що кожен учасник вже переможець, оскільки спробує себе в ролі маленького науковця. Координатором конкурсу в школі була Кокар Наталія Василівна – вчитель біології, кандидат біологічних наук. Вона розпочала випробування з жеребкування і кожен учасник витягнув свій щасливий порядковий номер виступу.

У конкурсі брали участь 19 учнів віком 9-11 років із  10 закладів загальної середньої освіти: НРЦ, МАНУМ. Діти представляли роботи в таких секціях: «Я і природа», «Тваринний світ», «Рослини навколо нас», «Охорона здоров’я» , «Народознавство та краєзнавство».

Конкурсні роботи оцінювали 10 членів журі, вчителі природознавства, біології, хімії та географії ( О. Олійник, Н., Смоляк, С. Кутинська, Н. Швець, К. Овчар, С. Савчук, Л. Мельник, О. Дацко, Н. Гавадзин), які щоразу підтримували юних дослідників, адже вони хвилювалися.

Усі учасники конкурсу продемонстрували свої роботи і захистили на високому рівні. Теми дослідницько-експериментальних робіт були змістовні цікаві, актуальні. Журі після тривалого обговорювання визначило переможців .

І місце у  секції  «Я і природа»

Личагіна Лідія – учениця 5 класу СШ №1 (керівник  Олійник Оксана Василівна)

ІІ місце у  секції:

«Я і природа»

Шиманський Арсен-учень 4 класу СШ №1 (  керівник Глушко Галина Петрівна)