День відкритих дверей майбутніх першокласників.

12 травня адміністрація школи, класні керівники перших класів радо зустрічали батьків майбутніх першокласників у СШ№1. Директор школи Мурга Л.І. ознайомила гостей із історією й традиціями навчального закладу. Представила вчителів, які будуть працювати з вересня 2018 року у перших класах: Глушко Галину Петрівну, Лятишевську Ірину Юріївну, Соловко Руслану Василівну, Сирко Марію Петрівну. Заступник директора з навчально-виховної роботи Авраменко С.Г. розповіла про особливості навчання у Новій початковій школі, умовами прийому до перших класів. Гості оглянули навчальні кабінети початкових класів.

Перша школа чекає на майбутніх першокласників! Попереду у них нові друзі та вчителі! Тож приєднуйтесь до нашого творчого та згуртованого колективу! Приходьте навчатися, спілкуватися і жити разом з нами!

Ми завжди раді вам!