Вибір професії

24.10.2019 року на базі СШ№1 відбулася «Ярмарка професій», де представники різних закладів, роботодавці проводили майстер-класи, які в подальшому мають допомагати учням зорієнтуватися у світі професій та зробити правильний вибір. У заході брали участь учні 9-10 класів. Вони мали можливість спробувати себе в різних професіях: медична справа, перукар, пекар, коваль, художник, косметолог, кінолог, військова справа, готельний бізнес, зварювальник та ін. Кожен з учнів мав змогу позмагатися у майстерності та виконанні завдань, які їм пропонували майстри своєї справи. Переможці були відзначені кубком першості, медалями, солодкими призами. Така співпраця з Центром зайнятості надзвичайно корисна для учнів, які на даному етапі свого життя стоять перед вибором своєї майбутньої професії!