Увага!Діти на дорозі!

Життя – це найважливіша цінність людини. Заради збереження його та зменшення кількості смертей на дорозі потрібно регулярно ознайомлювати учнів з правилами дорожнього руху. Розповідати і наголошувати, яка це важлива справа. І змалку привчати дітей до відповідальності і уважного поводження на дорозі. Оскільки, знання елементарних правил може врятувати безліч життів. З метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму серед учнів в СШ1 впродовж вересня триває конкурс – рейд “Увага! Діти на дорозі”. В період з 3.09 по сьогоднішній день класними керівниками проведено години спілкування, конкурси малюнків, круглі столи, екскурсії, ігри “Веселий світлофор” та “Мандруємо містом”, спрямовані на безпечну поведінку учнів на дорозі. Засвоєння цих знань і навиків сприятиме правильному поводженню дітей на дорозі.