Урок доброти

Скільки б у світі не було доброти – завжди потрібно приносити її ще більше.
В переддень Всесвітнього дня тварин (4 жовтня) учні 1-11 класів СШ№1 долучились до уроку «Гуманне ставлення до тварин» від благодійного фонду«Щаслива лапа».
Метою організаторів є розширення знань про проблему безпритульних тварин, пояснення поняття відповідальності за домашніх улюбленців, усвідомлення необхідності захисту чотирилапих, ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин, а також запобігання жорстокості та популяризація гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед, серед учнівської молоді. Окрім того, організатори хочуть зафіксувати наймасштабніший урок добра у школах з допомогою Національного реєстру рекордів України.

Педагогічним колективом були проведені уроки у сорока класах на однойменну тему. Батьки та діти принесли своїх домашніх улюбленців. Таке залучення тваринок у процес тематичного уроку спричинили неабиякий ажіотаж. Учні були дуже раді таким оглядинам.

« of 2 »