Основи робототехніки

У спеціалізованій школі №1 успішно втілюється в життя програма  «Основи робототехніки». Можливо, у когось виникне запитання, а чому саме робототехніка? А чи неважко буде її пізнавати дітям? Чому? Тому, що роботи чи автоматизовані пристрої оточують нас усюди.

Роботи будують транспорт (автопідприємства), роботи сортують пошту (автоматичні конвеєрні лінії), роботи навіть видають нам гроші (банкомати). Важко? Можливо, але все залежить від форми навчання, від того, як подавати матеріал учневі.

У нашій школі в основу програми покладене навчання учнів роботі з конструкторами LEGO останнього покоління з використанням програмованих контролерів, різноманітних датчиків та серводвигунів. LEGOMindstorms — це конструктор (набір деталей, що сполучаються, і електронних блоків) для створення програмованого робота.

Метою цього курсу є:

_навчання основ об’єктно-орієнтованого і графічного програмування;

_підвищення мотивації учня до навчання програмування;

_розвиток творчих і розумових здібностей;

_розвиток конструкторського мислення у дітей.

Програма розрахована на учнів 5–8_их класів з розрахунку 1 година на тиждень (35 годин на рік).

« of 2 »