Обмін традиціями

Обмін традиціями та просто людськими цінностями має особливе значення у християнські свята. Так, родина Віталія та Олександри Михальчук (батьки учениці 11-А кл.) гостинно прийняли у своїй оселі двох дівчат з Португалії. Отож, святвечір родина провела радісно та дещо креативно, адже весь день, готуючись до вечері, і під час вечері, розмови з гостями велися англійською мовою. Найбільше дівчатам з Португалії сподобались пампушки та кутя пані Олександри. “З великою радістю слухали українські колядки та навіть намагалися підспівувати українською”,- ділиться пан Віталій. Словом, задоволеними залишилися і гості, і господарі. Отож, адміністрація школи щиро дякує своїм батькам, які підтримують імідж не тільки школи, а й України загалом.