Літній мовний табір завершився!

З 29.05 по 11.06.2018 р. на базі СШ№1 функціонував мовний профільний табір для учнів 8-х, 10-х кл. «Гаудеамус».

До роботи з дітьми залучені вже 4 рік поспіль волонтери американської доброчинної організації «Українська місія». Активна співпраця вчителів англійської мови СШ№1 і гостей із США сприяла активізації роботи щодо розвитку мовленнєвих навичок школярів. Щоденні заняття з англ. мови, хорового мистецтва, фізичного виховання, уроки-ігри, брейн-ринги, віртуальні подорожі, екскурсії, перегляд англ. фільмів. Американські наставники належно оцінили високий рівень організації роботи табору, відзначили також рівень підготовки учнів з англ. мови.

Окрему увагу було приділено обдарованим дітям.

Заключний концерт, в якому брали участь і школярі, і американські друзі, справив незабутнє враження на глядачів. На думку учнів і гостей, такі заходи варто проводити щорічно.

Висловлюємо подяку адміністрації школи, всім учителям, які допомагали у табірних справах, а працівникам їдальні за смачні обіди. Лише гуртом можна досягти успіхів. До нових зустрічей у 2019 році!!!