Всеукраїнська акція “День Юного натураліста”

В Івано-Франківській школі ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням англійської мови під керівництвом вчителя біології Шиманської І.Б. учні постійно ведуть нагляд за територією школи. Так цього року висаджено 5 саджанців декоративних кущів.

Під час проведення акції в школі були проведені такі заходи: «Чиста Україна – чиста земля» (презентація для учнів 10-11 класів), «До чистих джерел»(виступ учнів 11-х класів перед учнями 4 класів), «Ліси для нащадків» (відкритий захід вчителя Шиманської І.Б.).

В рамках проведення акції “День юного натураліста” для учнів 1-4 класів проведено конкурс малюнків «Юні друзі природи», «Юні любителі домашніх тварин», «Юні друзі природи», «Юні лісівники». Учні 5-11 класів провели виставку стіннівок “Чисте місто”.

Вчитель Мельничук-Остапчук М.В. провела вікторину для учнів 5-6-х класів.