Педагоги

Кадровий склад закладу освіти

Навчальний заклад діє на підставі Статуту, затвердженого в червні2017року. Заклад діє як спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.

У 2017-2018 навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100%:  працювало 111 педагогічних працівник та 39 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

На сьогоднішній день у школі працюють вчителі з категорією:

Спеціаліст –10

Спеціаліст ІІ категорії – 16

Спеціаліст І категорії – 13

Звання «Старший учитель» – 30

Звання «Учитель – методист» – 17

Спеціаліст вищої категорії – 59

“Заслужений вчитель України” – 1

 

Середній вік вчителів становить 45 років:

 Віковий ценз педагогічних працівників 

До 30 років 23
31-40 років 27
41-50 років 23
51-54 роки 8
55-60 років 9
Понад 60 років 23

 

Якісний склад педагогічних працівників

станом на 2018-2019н.р. 

№ з/п Навчальний предмет Усього педпрацівників Із них мають категорію Звання
Вища І ІІ Спец. Учитель-методист Старший учитель
1. Укр. мова і літ. 9 6 2 1 1 2
2. Зарубіжна література 3 3 1 2
3. Англійська мова 24 17 3 1 3 8 9
4. Німецька мова 6 4 1 1 3
5. Французька мова 1 1 1
6. Математика 7 6 1 2 1
7. Інформатика 3 2 1
8. Історія, право 3 3 1 2
9. Географія 2 1 1
10. Біологія 2 2
11. Хімія 2 2 2
12. Фізика 3 2 1 2
13. Основи здоров’я 1 1
14. Хореографія 2 1 1
15. Музика 2 1 1 1
16. Обр. мистецтво 1
17. Фіз. культура 5 2 3 1
18. Трудове навчання 3 2 1 1
19. Початкові класи 19 10 4 4 1 3 3
20. Вихователі ГПД 8 1 7
21. Практ.психолог 1 1
22. Педагоги-організатори 1 1
23. Соціальний педагог 1 1
24. Бібліотекар 2 1 1
25. Захист Вітчизни 1 1
Усього пед. працівників 112 62 14 15 21 17 29

 

Переможці конкурсу «Учитель року» 2007 – 2019 рр.

Методичні заходи Вчитель ІІ міський етап ІІІ

обл. етап

Місце Місце
¨     номінація «Історія» 2008р. СмолійГ.Ю. 1 2
¨     номінація «Англійська мова» 2010р. Бойчук І.Є.

2013 р. Бойчук І.Є.

2016 р. Толоконнікова Т.Ю.

1

1

1

2

1

1

¨     номінація «Світова література» 2010 р. Григор’єва І.Г. 1 1
¨     номінація «Французька мова»   2013 р. Фісун В.П. 1 3
¨     номінація «Класний керівник»   2013 р. Мазурок С.І. 1 4
¨     номінація «Фізика»   2009р. Солом’яна О.П. 3
¨     номінація «Образотворче мистецтво»  2015р. Голинська О.Б. 3
¨     номінація «Інформатика» 2017р. Придюк П.І. 3
¨     номінація «Фізична культра» 2018р. Шебец А.Й. 2